Ibiza Vandaag
Back to Home
31 July 2026

Illegale Feesten in Ibiza's Casa Paola

Illegale Feesten in Ibiza's Casa Paola

In Ibiza heeft de politie opnieuw een vermoedelijk illegaal feest ontmanteld in de luxe villa Casa Paola, wat de voortdurende zorgen van inwoners van Devall sa Serra heeft aangewakkerd. Bewoners van Es Cubells ervaren deze feesten als terugkerend probleem. De villa's Casa Paola en Casa Lola, beide eigendom van Paquita Marsan, zijn regelmatig het toneel van deze ongeregeldheden. Inwoners klagen over de dronken bezoekers die over hun landgoed zwerven, ongewenst lawaai en de enorme hoeveelheden afval die na afloop worden achtergelaten. Dit jaar werden voor het eerst 's nachts feesten geregistreerd, waardoor nabijgelegen inwoners nauwelijks konden slapen. Hoewel deze situatie jaarlijks voorkomt, blijft het lastig voor locals om publiekelijk te klagen uit angst voor eventuele gevolgen.

VIP Access

Gratis Gastenlijst

Krijg gratis toegang tot de vetste evenementen op Ibiza.

Keep Reading

Tweede stroomuitval treft Sant Antoni binnen twee weken

Tweede stroomuitval treft Sant Antoni binnen twee weken

Afgelopen vrijdag zaten bijna 900 huishoudens en bedrijven in Sant Antoni zonder elektriciteit door een storing die meer dan vier uur duurde. De stroomuitval trof de straat Rosalía en omliggende gebieden van 18.00 tot bijna 23.00 uur. Geen enkel bedrijf kon zijn deuren openen totdat technici de schade herstelden. Endesa gaf aan dat de storing werd veroorzaakt door een defect in een ondergrondse middenspanningskabel in de straat Arrabal. Technici werden snel ingezet, en een generator werd gebruikt om tijdelijk energie te leveren aan de getroffenen tijdens de reparatie. De kwestie werd dezelfde dag opgelost, maar Endesa blijft onderhoudswerkzaamheden uitvoeren zonder verdere onderbrekingen. Dit incident volgde op een soortgelijke stroomuitval minder dan twee weken eerder op 9 augustus, die ook hotels trof en schade veroorzaakte aan airconditioning en liften.

Read More
Ibiza trekt meer Nederlandse toeristen in eerste helft van 2026

Ibiza trekt meer Nederlandse toeristen in eerste helft van 2026

In de eerste zes maanden van 2026 verwelkomden Ibiza en Formentera 1.413.470 toeristen, een stijging van 1,79% ten opzichte van vorig jaar. Het aantal Nederlandse bezoekers nam sterk toe met een indrukwekkende groei van 19,62%, goed voor 30.535 extra reizigers. De Spaanse markt blijft echter de grootste, met een stijging van 7,11% naar 382.317 toeristen uit andere regio’s van Spanje. Terwijl de vraag vanuit Italië flink afnam met bijna 25.000 minder bezoekers, zijn de Franse en Britse markten juist gegroeid. De toename in toeristische uitgaven, die met 8,36% steeg, wordt deels toegeschreven aan hogere prijzen voor hotels en vluchten.

Read More
Sant Antoni uitte kritiek op waterverspilling tijdens Egyptisch feest

Sant Antoni uitte kritiek op waterverspilling tijdens Egyptisch feest

Het gemeentehuis van Sant Antoni heeft zijn ongenoegen geuit over het gebruik van water voor een kunstmatig meer tijdens een recent privéfeest dat plaatsvond in de steengroeve van Sa Pedrera ter ere van de zonsverduistering. Het lokale bestuur was vooraf niet geïnformeerd over deze toevoeging. Hoewel de organisatie Van Wyck beweert minder dan 60.000 liter water te hebben gebruikt dat vervolgens werd gerecycled, benadrukt het gemeentehuis dat geen water mag worden verspild op een eiland waar water schaars is. Ondanks dat het evenement volgens Van Wyck zonder problemen en volgens regels verliep, waaronder een donatie aan goede doelen, blijft Sant Antoni pleiten voor verantwoord watergebruik.

Read More